Burun Estetiği Simülasyonu

Burun estetiği ameliyatı olmak isteyen hastaların en büyük korkularından veya endişelerinden birisi de ameliyat olduktan sonra nasıl bir görünüme sahip olacaklarıdır. Bunun için özellikle doktorunun yanına giderek simülasyon programları ile ameliyat sonrası görünümlerini görebilmektedir.

Ayrıca burun estetiği ameliyatının fiyatını merak eden hastalar da yine aynı şekilde doktorlarının yanlarına giderek (bazı muayenelerde ücret alınır doktora göre değişir) muayene sonrasından ücreti öğrenebilmektedirler. Doktorların sizlere fiyat verebilmesi için burun yapınızı görmesi gerekmektedir.

Burun estetiği ameliyatı sonrasını merak eden ve ameliyat fiyatlarını öğrenmek isteyen hastalarımızın artık evlerinden, ofislerinden hatta istedikleri yerden öğrenebilecekler. Sizin için hazırladığımız formu doldurarak doktor beye iletiniz. Kısa süre içerisinde doktor beyden talep ettiğiniz burun estetiği sonrası görünümünüz  sizlere özel yapılan burun estetiği simülasyonu ile online ücretsiz olarak iletilecektir.