uzmanı olarak hastalarına hizmet veren Op. Dr. Ahmet Tuna EREN, hastalarının ameliyatlarından önce kliniğinde yapmakta olduğu simülasyon ile hastalarına burun estetiği ameliyatı sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacaklarını göstererek en başarılı şekilde ameliyatını gerçekleştirmektedir. Ameliyatlarını özel hastanede yapmakta olan Ahmet Tuna EREN ameliyat sonrasında da hastaların herhangi bir olumsuz duruma karşı kontrol altında tutmakta ve tam iyileşene kadar süreci takip etmektedir. Bugüne kadar gerçekleşmiş olan ameliyatlarıdan hastalarından her konuda tam puan alan Op. Dr. Ahmet Tuna EREN, Türkiye geneline göre hastalarına ameliyat ve uzmanlık kalitesine göre ekonomik bir fiyatla hizmet vermesi de tercih sebeplerinden biri olmaktadır.

Op. Dr. Ahmet Tuna EREN

 ile burun estetiği operasyonuna hazır mısınız ?

Burun Estetiği Röportajı

Burun estetiği ilgili sorularınızı Op. Dr. Ahmet Tuna EREN’e Sorum Var web sayfasından direk olarak iletebilirsiniz.

KAYSERİ'DE BURUN ESTETİĞİ YORUMLARI

Kayseri’de bulunan hastalarımızın yorumları aşağıda gösterilmektedir. Yorumların olumlu/olumsuz olmasına bakılmaksızın yayımlanmaktadır. Diğer hastalara referans olmak için lütfen yorumlarınızı iletiniz.

4 yorum

  • Handan KARATAŞ

    Merhabalar, ben hocamla Yozgat’dan iletişime geçtim. Hocama telefonda burnumun yamukluğundan ve nefes alma probleminden bahsettim daha sonra kliniğe gittim. Hocam klinikte ameliyat sonrasını bana gösterdiğinde çok hoşuma gitti. 8 Haziran saat 10’da bir özel hastanede ameliyatımı gerçekleştirdi kendisi ve uyanır uyanmaz da ilk gördüğüm kişinin kendisi olması ilgisini gösterdi. Morluklar 3 gün boyunca sürdü ancak ağrım olmadı. Operasyonu ve sürecini ağrısız olarak atlattım diyebilirim. En çok korktuğum kısım olan tampon çıkarma kısmı ise tamamen ağrısız bir şekilde hocamın bitti demesiyle son buldu ve ben çok şaşırdım. Ameliyat sonrası görüntüsüyle birebir aynı buruna sahip olmak beni ciddi şekilde mutlu etti herşey için teşekkür ederim Tuna hocam.

  • Uzun süre burun estetiği olmak için bekledim ve büyük kaygı içerisindeydim. Araştırmalarım sonucunda Ahmet beye denk geldim. Kendisinden randevu alıp görüştüğümde bana burun estetiği sonrasında oluşacak görüntüyü beraber çıkardık ve ameliyat günü geldiğinde ciddi korkularım vardı. Ahmet beyin sayesinde tüm korkularımı atlattım. Anlamadığım ve mucizevi olay ise ameliyattan sonra 2-3 saat gözlerimin şiş kalması ve neredeyse hiç ağrı hissetmememdir. Önceden oluşturduğumuz görüntünün birebir aynısının olması ise işin en sevindirici yanı oldu. Son olarak burun ameliyatım öyle doğal oldu ki çevremdeki kimse olduğumu dahi anlayamıyor. Ahmet hocama çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın